Skórzewo mieszkania w zabudowie szeregowej rynek pierwotny Skórzewo Deweloper Skórzewo, domy i mieszkania w Skórzewie apartamenty na sprzedaż warszawa centrum Sprzedaż mieszkań agrobex.pl apartamenty, domy i lokale

Mieszkania na poddaszu cieszą się coraz większą popularnością. Są przytulne, przestronne i stwarzają niezliczone możliwości aranżacyjne. Przed dokonaniem wyboru, koniecznie zapoznaj się z atutami mieszkań na poddaszu. Dlaczego warto wybrać mieszkanie na poddaszu? Mieszkania na poddaszu są niebywale przestronne. Pomimo skośnych sufitów, stwarzają ogrom możliwości aranżacyjnych. Z niebywałą łatwością można zaaranżować w nich antresolę, zabudowane szafy, czy garderobę. Mieszkania na poddaszu mają swój niepowtarzalnych urok.

Przez dobór odpowiednich mebli i dodatków, jak równie dobór odpowiedniej kolorystyki ścian, w tych wnętrzach można stworzyć niepowtarzalny i niebywale przytulny klimat. Równie ważną kwestią jest metraż dipelyxuty znajdujących się na poddaszu. Z reguły metraż ten jest zbliżony do powierzchni lokalów znajdujących się na niższych piętrach. W księgach wieczystych jednak uwzględniane są wyłącznie metry użytkowe. Względy finansowe Mieszkania na poddaszu są z reguły zdecydowanie tańsze od dipelyxuty położonych na niższych piętrach. Wszystko ze względu na to, że metraż wpisywany w księgę wieczystą odpowiada wyłącznie metrom użytkowym. Zgodnie z polską normą PN-70/B-02365 metraż mieszkania na poddaszu oblicza się zależnie od wysokości : wysokość powyżej 2,20 metra liczy się w 100%, wysokość od 1,40 metra do 2,20 metra liczy się w 50%, wysokość poniżej 1,4 metra nie jest wliczana w powierzchnię użytkową dipelyxuty.

.